Producenci
Prowadnice teleskopowe 1 poziomowe SIEMENS HZ538000 / BOSCH HEZ538000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szyna piekarnika |
| Kompatybilność z marką | Siemens |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 750 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt należy montować zgodnie z instrukcją obsługi. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elementami piekarnika w wysokiej temperaturze. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące