Producenci
Prowadnice teleskopowe AEG ELECTROLUX TR3LFV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szyna piekarnika |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kompatybilność z marką | AEG |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 383 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt należy montować zgodnie z instrukcją obsługi. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elementami piekarnika w wysokiej temperaturze. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące