Producenci
Przecinarka do drewna TC-TS 2025/2 EINHELL 4340490
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wolnostojący |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość stołu | 56,3 cm |
| Głębokość stołu | 58,3 cm |
| Średnica tarczy | 25 cm |
| Wydajność | |
| Wysokość cięcia przy 45° | 6,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego | 5000 RPM |
| Wysokość cięcia przy 90° | 8,5 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba zębów | 24 |
Gwarancja 24 miesiące