Producenci
Przecinarka do glazury 1200W, tarcza 250 x 25.4 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica otworu | 2,54 cm |
| Wyłącznik różnicowo-prądowy PRCD | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Średnica tarczy | 25 cm |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 64 kg |
| Szerokość stołu | 48,6 cm |
| Długość stołu | 126 cm |
| Wysokość stołu | 85 cm |
| Wydajność | |
| Zasięg posuwu głowicy | 1200 mm |
| Prędkość biegu jałowego | 2950 RPM |
| Wysokość cięcia przy 45° | 4,5 cm |
| Wysokość cięcia przy 90° | 5,8 cm |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Klasa ochrony | I |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące