Producenci
Przecinarka do płytek ceramicznych Montolit MASTERPIUMA 63P3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Tytan Stal Aluminium |
| Właściwe wykorzystanie | Ceramika, szkło, mozaika |
| Amortyzator | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Szary |
| Typ produktu | Przyrząd do cięcia glazury |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Kątomierz | Tak |
| Smarowanie | Tak |
| Wzmocniona rama skrzyniowa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Wydajność | |
| Grubość cięcia (max) | 2,2 cm |
| Cięcie (45 °) | Tak |
| Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej | 44 x 44 cm |
| Maksymalna długość cięcia | 63 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące