Producenci
Przecinarka spalinowa do betonu i stali 400mm 5,5KM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baku na benzynę | 1 l |
| Skok łańcucha (podziałka) | 25,4 / 2 mm (1 / 2") |
| Objętość skokowa | 93,6 cm³ |
| Prędkość biegu jałowego | 2500 RPM |
| Długość łopatek | 40 cm |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Prędkość obrotowa silnika (max) | 8500 RPM |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Benzynowy |
| Moc | 4000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12 kg |
| Emisja dźwięku | |
| Tłumienie drgań | 9,77 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 115,5 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 107,95 dB |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Odchylenie standardowe | 2,5 dB |
Gwarancja 24 miesiące