Producenci
Przedłużacz Activejet (3 x UTE; 10 A; 1,5m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Lampka kontrolna | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 277 g |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Nie stosować w wilgotnym środowisku. Nie przeciążać listwy zasilającej. |
Gwarancja 60 miesięcy