Producenci
Przedłużacz Activejet 3GNU - 1,5M - C (1,5m; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Przeznaczenie | Salon Biuro Uniwersalne Domowe biuro Wewnętrzna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Lampka kontrolna | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj uszkodzonego przedłużacza. Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci. Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie. |
Gwarancja 60 miesięcy