Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Extended 2300GY/FREXPC (1,5m; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 401,5 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 232 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Kolor | |
| Kolor kabla | Biały |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie. Nie używaj uszkodzonego przedłużacza. Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące