Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Extended 2300RD/FREXPC (1,5m; kolor czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czerwony |
| Rozmiar rdzenia | 1 mm² |
| Ochrona dzieci | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Liczba rdzeni | 3 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 402 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 77 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 402 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona taśma klejąca | Tak |
| Dołączona stacja dokująca | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,7 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 16 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 665 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 10 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 43000 cm³ |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące