Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Extended 2304/FREXPC (3m; kolor czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Biały |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 3 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Napięcie | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 589,6 g |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 232 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące