Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Extended USB 2402GY/FREUPC (1,5m; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Moc | |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 471 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 234 mm |
| Głębokość opakowania | 77 mm |
| Szerokość opakowania | 77 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci. Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie. Nie używaj uszkodzonego przedłużacza. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące