Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Original 2100BL/FRORPC (kolor niebieski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 230 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Wysokość opakowania | 116 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące