Producenci
Przedłużacz allocacoc PowerCube Original 2100GN/FRORPC (kolor zielony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Zielony |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Moc | |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 253 g |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie. Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci. Nie używaj uszkodzonego przedłużacza. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące