Producenci
Przedłużacz sieciowy TP-Link RE505X, nadajnik i odbiornik sieci, biały, 10/100/1000 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Sieć WAN Zasilanie WLAN |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość sztuk | 1 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 124,8 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Szerokość produktu | 74 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA WPA2 64-bit WEP WPA2-PSK WPA-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11a IEEE 802.11ax IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 1200 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wydajność | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Business x64 Windows 10 Education x64 Windows 8.1 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 2000 Professional Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows Vista Home Premium Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows 8 Pro Windows 2000 Windows 98SE Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Windows 7 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista x64 Windows XP Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Model | Nadajnik i odbiornik sieci |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Przycisk WPS | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Wysokość opakowania | 97 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
| Moc nadawcza (CE) | 2.4 GHz ?20dBm, 5 GHz ?30dBm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące