Producenci
Przełącznik Aten 4-port USB 3.0 4K displayPort
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Przycisk | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 6,125 W |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 156,6 mm |
| Waga produktu | 3,46 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 1 99 s |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Wysokość opakowania | 233 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,21 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Audio (3.5mm) DisplayPort USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba komputerów | 4 |
| Złącza konsoli | USB A 3.5mm mic Słuchawki 3ˌ5 mm DisplayPort |
| Hub USB | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Rodzaj portu wideo | DisplayPort |
| Wyjścia słuchawkowe | 6 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 4 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Ilość DisplayPort | 10 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 565 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 10,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 258 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,2 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące