Producenci
Przełącznik Cudy (GS1006P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Link Zasilanie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3i IEEE 802.3at |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 100BASE-TX 10BASE-T |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat5 Cat3 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 8,928 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 12 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 2048 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
Gwarancja 24 miesiące