Producenci
Przełącznik D-Link DGS-1250-52XMP E DGS125052XMP DGS-1250-52XMP/E - Przełącznik - Światłowód
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość na palecie (powietrze) | 80 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 42,8 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 22,9 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 5 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 27,4 kg |
| Wysokość palety (morze) | 184,7 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 16 szt. |
| Waga brutto palety (morze) | 456,1 kg |
| Długość kartonu do wysyłki | 58,5 cm |
| Produkty na palecie (morze) | 80 szt. |
| Wysokość palety (powietrze) | 184,7 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 16 szt. |
| Waga brutto palety (powietrze) | 456,1 kg |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 47,8 cm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standardy EMC | CE A, VCCI A, FCC A, IC, BSMI |
| Diody LED | Działanie Prędkość Zasilanie Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy (max) | 467,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,85 kg |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 768 |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | LEAP SSH TTLS EAP PEAP |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP snooping DHCP server |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Nie |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 1512,676 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 51,2 dB |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 309053,1 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 563 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,17 kg |
| Szerokość opakowania | 393 mm |
| Wysokość opakowania | 89 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 12000 |
| Liczba tras statycznych | 124 |
| Prędkość przekazywania | 130,95 Mpps |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 16 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 48 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15,4 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące