Producenci
Przełącznik DLINK DGS-3130-30PS/E 30-Port Layer 3 PoE Gigabit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 38,74 W |
| Pobór mocy (max) | 454,55 W |
| Źródło zasilania | DC |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | SP Weighted Round Robin (WRR) WRR+SP Deficit weighted round robin (DWRR) |
| Lista kontroli dostępu (ACL) wejścia | 2048 |
| Lista kontroli dostępu (ACL) wyjścia | 512 |
| IGMP snooping | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP SSH-2 SSL/TLS SNMPv3 |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping DHCP relay DHCP server DHCP client |
| Uwierzetylnianie | Auto VLAN, Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 1550,92 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Tagged VLAN Port-based VLAN Private VLAN MAC address-based VLAN |
| Agregator połączenia | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.1v IEEE 802.1w IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1p IEEE 802.1x IEEE 802.1s IEEE 802.1D |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 1000BASE-T 100BASE-T |
| Obsługa 10G | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wydajność | |
| Wirtualne układanie (w szt.) | 32 |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 9 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 279418 h |
| Poziom hałasu | 53,4 dB |
| Protokoły | |
| Protokół wybierania drogi | RIP |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba kolejek | 8 |
| Prędkość przekazywania | 125 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16384 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 168 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 2 MB |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Funkcje multiemisji | Kontrolowana multiemisja |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące