Producenci
Przełącznik KVM 8 Port USB 3.0 4K DisplayPort
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Hot keys | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 18,44 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,75 kg |
| Głębokość produktu | 214,3 mm |
| Szerokość produktu | 432,4 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 5 s 255 s 1 |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 499 mm |
| Wysokość opakowania | 324 mm |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,83 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze audio | Tak |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Rodzaj portu wideo | DisplayPort |
| Złącza konsoli | Słuchawki 3ˌ5 mm DisplayPort USB A HDMI |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Liczba komputerów | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 8 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 8 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Typu B |
| Wyjścia słuchawkowe | 9 |
| Hub USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 519 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 427 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,6 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 348 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 11,2 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
Gwarancja 24 miesiące