Producenci
Przełącznik KVM ATEN CS-1784A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Hot keys | Tak |
| Przycisk | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5.3 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 5,91 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,32 kg |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 55,5 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 5 1 99 s |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Typ HD | WQXGA |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,56 kg |
| Szerokość opakowania | 98 mm |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Hub USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Typu B |
| Ilość wejść mikrofonowych | 6 |
| Złącza konsoli | Słuchawki 3 USB A 5 mm 3.5mm mic |
| Liczba komputerów | 4 |
| Ilość portów DVI-I | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 6 |
| Ilość portów USB 2.0 typu hub-a | 2 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 4 |
| Rodzaj portu wideo | DVI-I |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Złącze audio | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 342 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,5 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 512 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 232 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 11,6 kg |