Producenci
Przełącznik KVM ATEN CS-22U (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Długość kabla | 0,9 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla przełącznika | 1,8 m |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy | 0,14 W |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 24,6 mm |
| Szerokość produktu | 82,4 mm |
| Głębokość produktu | 70,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Typ HD | QXGA |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Wsparcie dla DDC2B | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Hub USB | Tak |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Liczba komputerów | 2 |
| Złącza konsoli | USB A VGA (D-Sub) |
| Ilość portów USB 2.0 typu hub-a | 4 |
Gwarancja 3 miesiące