Producenci
Przełącznik KVM ATEN CS-64US
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 0,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 97,2 mm |
| Waga produktu | 580 g |
| Szerokość produktu | 94,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 5 1 99 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Wsparcie dla DDC2B | Tak |
| Typ HD | QXGA |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 765 g |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba komputerów | 4 |
| Złącza konsoli | Słuchawki 3ˌ5 mm VGA (D-Sub) USB A |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 4 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Złącze audio | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu hub-a | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,24 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,9 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 232 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 283 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zadbaj o odpowiednie chłodzenie urządzenia podczas pracy. Ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Nie otwierać urządzenia bez pomocy wykwalifikowanego serwisanta. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące