Producenci
Przełącznik KVM ATEN CS-72U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Przycisk | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 0,142 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 804 g |
| Głębokość produktu | 76,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Wsparcie dla DDC2B | Tak |
| Typ HD | QXGA |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Głębokość opakowania | 239 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 963 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Liczba komputerów | 2 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Złącza konsoli | Słuchawki 3 HDMI 5 mm VGA (D-Sub) |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 19,9 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 338 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 16,1 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |