Producenci
Przełącznik KVM ATEN US-221A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | 328 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Głębokość opakowania | 389 mm |
| Waga produktu | 123 g |
| Głębokość produktu | 65,8 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość produktu | 71,8 mm |
| Wysokość produktu | 24,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 328 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,35 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 389 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,46 kg |