Producenci
Przełącznik TP-Link 26x GE SX6632Y Omada Layer 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP Option 82 |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2+/L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ad IEEE 802.3ad IEEE 802.1x IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah |
| Obsługa 10G | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN Multicast VLAN Private VLAN Voice VLAN MAC address-based VLAN |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1/v2c/v3 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 26 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Liczba portów zarządzania | 1 szt. |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 820 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 128000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 8 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Prędkość przekazywania | 610,1 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące