Producenci
Przełącznik UPS EATON EATS16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ montażu | Pozioma |
| Typ ekranu | LCD |
| Układ | Rack |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Typy PDU | Podstawowy |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wejściowy na fazę | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd AC master | 9 |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C20 panel |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy