Producenci
Przełącznik elektryczny FIBARO Double Smart Module (FGS-224 ZW5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatury pracy | 0 - 35 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Obsługiwane protokoły radiowe | Z-Wave |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd | 6 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny zasięg | 40 m |
| Maksymalne natężenie prądu | 9,5 A |
| Częstotliwość (MHz) | 868.4/869.85 Mhz |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 42,5 x 38,25 x 20,3 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Gwarancja 24 miesiące