Producenci
Przełącznik sieciowy Catalyst 1300 12-port SFP+ /2 x 10GE Shared
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 268 mm |
| Waga produktu | 2,67 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client DHCP snooping DHCP relay DHCP auto-config |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH-2 SSH SNMPv3 SNMPv2 HTTPS SNMP |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Proxy IGMP | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| IGMP snooping | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa MIB | Y |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3af IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1x IEEE 802.3x IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3ae IEEE 802.3ad IEEE 802.1s IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1Q |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Voice VLAN |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 355,9 mm |
| Głębokość opakowania | 402,3 mm |
| Wysokość opakowania | 103,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,55 kg |
| Protokoły | |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 SNMP IPv6 TFTP IPv6 Telnet ICMPv6 IPv6 SSH |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 2 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 10 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 240 Gbit/s |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba kolejek | 8 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące