Producenci
Przełącznik sieciowy Catalyst 1300 16-port 2.5GE/32-port GE POE 4x10G SFP+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Waga produktu | 5,83 kg |
| Ochrona | |
| Proxy IGMP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 SSH-2 HTTPS SNMPv3 SSH SNMP |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP snooping DHCP auto-config DHCP relay DHCP server |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Obsługa MIB | Y |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.3 IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ad IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ae IEEE 802.1s IEEE 802.1Q IEEE 802.1x |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wydajność | |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Szerokość opakowania | 511,6 mm |
| Głębokość opakowania | 574,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,89 kg |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 TFTP IPv6 Telnet ICMPv6 IPv6 SNMP IPv6 SSH |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 32 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 16 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 224 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące