Producenci
Przemysłowy gigabitowy przełącznik niezarządzalny D-Link z 2 gniazdami SFP - szyna DIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Układ | DIN rail |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 48 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Pobór mocy (max) | 7,44 W |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 498 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 65 °C |
| Sieć | |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Wydajność | |
| Bez wiatraka | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 392267 h |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Metoda transmisji | Store-and-forward |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
Gwarancja 24 miesiące