Producenci
Przemysłowy konwerter mediów SFP/SFP - 1G Ethernet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Link Sieć |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Napięcie operacyjne | 12 - 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Konwerter interfejsu wyjściowego | 100Base-TX 1000Base-X 1000Base-T 100BASE-FX |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 2,976 pps |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 4000 Mbit/s |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pół-dupleks Pełny |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wydajność | |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny Pojedynczy |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące