Producenci
Przyłbica spawalnicza automatyczna do spawania stali, 1 szt., kolor: Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Klasa optyczna | 1/1/1/2 |
| Regulowane nagłowie | 4-ramienne |
| Regulowany poziom zaciemnienia | Tak |
| Liczba czujników | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | MIG/MAG, TIG i TIG PULSE i MMA |
| Certyfikaty | CE, EN175B, EN379, EN166 |
| Typ produktu | Przyłbica spawalnicza automatyczna |
| Zakres zaciemnienia | 4/9-13 DIN |
| Czas reakcji | <1/30000s |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Ogniwo fotowoltaiczne + wymienna bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość okna podglądu | 39 mm |
| Szerokość okienka podglądu | 96 mm |
| Waga produktu | 475 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wyrzucać urządzenia oraz elektrody do zwykłego śmietnika. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji. Zachowaj ostrożność w przypadku używania w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Gwarancja 24 miesiące