Producenci
Przystawka - wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD KAX720PL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pojemnika na sok | 0,4 l |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność z marką | Kenwood |
| Kolor produktu | Szary |
| Konstrukcja | |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Funkcja blokady kapania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Wysokość produktu | 270 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące