Producenci
REXEL NISZCZARKA PROMAX QS RSS1838
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Pojemność strzępienia | 18 ark. |
| Pojemność kosza | 38 l |
| Klamry strzępienia | Tak |
| Okienko | Tak |
| Rozdrabniacz | Rozdrabnianie taśmowe |
| Szerokość zakresu pracy | 22 cm |
| Rozmiar strzępienia | 6 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziom ochrony | P-2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13 kg |
| Szerokość produktu | 396 mm |
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Wysokość produktu | 560 mm |