Producenci
REXEL NISZCZARKA PROMAX QS RSX1035
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie konfetti |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Okienko | Tak |
| Wymiary ścinek | 4 x 40 mm |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące