Producenci
REXEL NISZCZARKA SECURE MC3-SL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność kosza | 125 ark. 10 l |
| Poziom ochrony | P-5 |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Wydajność rozdrabniania | 3 ark. |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Okienko | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 282,6 mm |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 4,26 kg |
| Szerokość produktu | 191 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące