Producenci
RIVACASE Anvik 7916 Zestaw Etui Laptop 15,5" + mysz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Ilość | 1 |
| Materiały | Poliester |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 390 x 32 x 270 mm |
| Waga produktu | 420 g |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące