Producenci
RIVACASE ETUI NA LAPTOP 12,9-13,3" ANTISHOCK, CZERWONE, NEOPRENOWE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Materiały | Neopren |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Rozkładany | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 160 g |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 335 x 22 x 233 mm |
Gwarancja 24 miesiące