Producenci
RIVACASE ETUI NA LAPTOP 13,3" ANVIK, CZERWONY BURGUND, Z UCHWYTEM, Z MATERIAŁU WODOODPORNEGO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pora roku | Każdego sezonu |
| Wzór | Brak wzorca |
| Cechy | |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Bordowy |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Materiały | Poliester |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Wodoodporny |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 335 x 27 x 233 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 290 g |
Gwarancja 24 miesiące