Producenci
RIVACASE ETUI NA LAPTOP 13,3" SUZUKA, CZERWONE, Z MATERIAŁU WODOODPORNEGO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Rozkładany | Nie |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość | 1 |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 335 x 25 x 235 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
Gwarancja 24 miesiące