Producenci
RIVACASE ETUI NA LAPTOP 15,6" ANTISHOCK, GRAFITOWE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Pamięć | |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Cechy | |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Grupa kolorów | Ciemny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Neopren |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary komory na notebooka | 360 x 20 x 250 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
Gwarancja 24 miesiące