Producenci
RIVACASE ETUI NA LAPTOP 15,6" ANVIK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przegródka na tablet | Tak |
| Ilość | 1 |
| Główny kolor produktu | Czarny Szary |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna |
| Materiały | Poliester, Poliuretan |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Wodoodporny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 390 x 32 x 270 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
Gwarancja 24 miesiące