Producenci
ROBOT KUCHENNY CLATRONIC KM 3765 SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bluetooth | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Ilość prędkości | 8 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Mielenie kawy | Nie |
| Wbudowane wagi | Nie |
| Maszynka do mielenia mięsa | Nie |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność miski | 10 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Gwarancja 36 miesięcy