Producenci
RODE AI-1 USB - Interfejs Audio USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba preampów | 1 |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Moc | |
| Typ zasilacza | USB |
| Częstotliwość próbkowania dźwięku (24bit) | 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 560 g |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 2.0 Type-C |
| Wejście combo XLR+ TRS 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Wyjście TS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące