Producenci
RODE BackPack - Plecak do RODECaster Pro II
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Typ plecaka | Plecak |
| Dostęp boczny | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Styl | Sportowy |
| Pas piersiowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Objętość | 18 l |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Materiały | Poliester Alcantara |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy