Producenci
RODE Caster Duo - Studio Produkcji Podcastów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Przyciski LCD | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość przycisków | 23 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące