Producenci
RODE HS2 Black Large - Mikrofon nagłowny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Mikrofon | |
| Równoważny poziom hałasu | 27 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 18000 Hz |