Producenci
RODE Interview Pro - Profesjonalny mikrofon bezprzewodowy do ręki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na baterii | 25 godz. |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 258 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 Pop filtr x 1 Kabel USB typu C x 1 Etui transportowe x 1 Mikrofon x 1 |
| Oprogramowanie | |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 11 lub wyższy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Maksymalny zasięg | 200 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Mikrofon | |
| Stosunek sygnału do szumu | 74 dB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon doręczny |
| Głębia bitowa | 32 |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Maksymalny SPL | 122 dB |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. Nie otwieraj obudowy urządzenia. Unikaj kontaktu z wodą. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące