Producenci
RODE M5 Pair - Para mikrofonów pojemnościowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 80 g |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 20 x 20 x 100 mm |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 20 x 100 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -34 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące